VV Kruiningen zoekt een trainer/leider meisjes voor de meisjes B en C

ME1-plaatjeDat het meisjesvoetbal in Nederland één van de snelst groeiende sporten is gaat ook niet ongemerkt voorbij aan VV Kruiningen. Dit jaar konden wij het 60e meisjes-lid verwelkomen! VV Kruiningen ziet het meisjesvoetbal als een geweldige kans om meer diversiteit binnen de vereniging te brengen en ondersteunt het meisjesvoetbal dan ook volledig. We hebben een B-team, C-team en E -team.

Wij zijn voor het seizoen 2015/2016 dringend op zoek naar een trainer/leider voor zowel meisjes B als meisjes C. Deze teams trainen 2 x per week. Lijkt het je leuk om met een groep enthousiaste meiden verder te bouwen aan het meisjes voetbal in Kruiningen dan is dit je kans! VV Kruiningen biedt tal van mogelijkheden om jezelf als trainer verder te ontwikkelen.

Neem voor meer informatie contact op met de jeugdcommissie
Peter Paauwe 0113-381643 / jeugdcommissie@vvkruiningen.nl