Smerdiek F1 – Kruiningen F1 (3-2)

Donderdag 11 september  werd  er gespeeld   voor de beker in en tegen Smerdiek F1 .
Cas kon er niet bij zijn maar voor de rest waren we kompleet. We begonnen heel goed en kregen best veel kansen. Maar de bal wilde er maar niet in en de keeper van Smerdiek hield veel ballen tegen. Eigenlijk had het al 1-3 kunnen zijn, maar in de  rust was het 1-1, doelpuntenmaker Lucas.  Rexcep gaf en goede voorzet en Lucas schoot hem erin.
In de tweede helft werd Smerdiek sterker en ondanks de goede reddingen van Jayden scoorden ze twee keer 3-1. Wij begonnen druk te zetten en hierdoor scoorden we. Weer was het Lucas die een pass van Endrit erin schoot; 3-2. Jammer genoeg lukte het niet om de gelijkmaker erin te schieten. Jammer, maar we hebben goed gespeeld.
Lucas Paauwe