• Programma

    Een overzicht van alle wedstrijden die de komende 30 dagen opstaan van alle V.V.Kruiningen teams.
    Een wedstrijdoverzicht per team vind u op de teampagina's. 

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Aankomende Wedstrijden

    DatumThuisUitTijdPlaatsDetails
    wo 17-apr.ST Kruiningen/Rillandia JO17-1SC Welberg JO17-119:30KRUININGEN
    vr 19-apr.ODIO VR18+1Kruiningen VR18+119:30HEINKENSZAND
    vr 19-apr.Kruiningen VR18+1Hulsterloo VR18+120:00HEINKENSZAND
    vr 19-apr.Krabbendijke VR18+1Kruiningen VR18+120:30HEINKENSZAND
    vr 19-apr.Kruiningen VR18+1ST Apollo'69/Luctor Heinkenszand/DwO'15 VR18+121:00HEINKENSZAND
    za 20-apr.Kapelle JO9-1Kruiningen JO9-108:30KAPELLE
    za 20-apr.Halsteren JO7-1Kruiningen JO7-109:30SINT-MAARTENSDIJK
    za 20-apr.ST HVV'24 / Graauw JO8-2Kruiningen JO8-109:30HULST
    za 20-apr.Kruiningen JO7-1VVC'68 JO7-109:50SINT-MAARTENSDIJK
    za 20-apr.Kruiningen JO12-1JMSSV'65 JO12-210:00KRUININGEN
    za 20-apr.Kruiningen JO11-1SSV'65 JO11-510:00KRUININGEN
    za 20-apr.Kruiningen JO9-2Wemeldinge JO9-1JM10:00KRUININGEN
    za 20-apr.ST Zaamslag/Vogelwaarde JO13-1Kruiningen JO13-110:00ZAAMSLAG
    za 20-apr.Smerdiek JO7-1Kruiningen JO7-110:10SINT-MAARTENSDIJK
    za 20-apr.Kogelvangers JO15-1Kruiningen JO15-110:30WILLEMSTAD NB
    za 20-apr.ST Kruiningen/Rillandia JO17-1Vivoo JO17-1JM12:00KRUININGEN
    za 20-apr.Cluzona MO20-1Kruiningen MO20-114:00WOUW
    za 20-apr.Kruiningen 2Krabbendijke 214:30KRUININGEN
    za 20-apr.Kruiningen 3Waarde 214:30KRUININGEN
    za 20-apr.Rijsoord 35+2Kruiningen 35+114:30RIDDERKERK
    za 20-apr.Wemeldinge 1Kruiningen 115:00WEMELDINGE
    do 25-apr.Wemeldinge 2Kruiningen 220:00WEMELDINGE
    za 04-mei.Kruiningen MO20-1Zeelandia Middelburg MO20-112:00KRUININGEN
    za 04-mei.Kruiningen 1Apollo'69 114:30KRUININGEN
    za 04-mei.Kruiningen 3Rillandia 214:30KRUININGEN
    vr 10-mei.Hulsterloo VR18+1Kruiningen VR18+119:30KRUININGEN
    vr 10-mei.Kruiningen VR18+1Krabbendijke VR18+120:00KRUININGEN
    vr 10-mei.ODIO VR18+1Kruiningen VR18+121:00KRUININGEN
    vr 10-mei.Kruiningen VR18+1ST Apollo'69/Luctor Heinkenszand/DwO'15 VR18+121:30KRUININGEN
    za 11-mei.Kloetinge JO13-3Kruiningen JO13-108:30KLOETINGE
    za 11-mei.Kapelle JO9-2Kruiningen JO9-208:30KAPELLE
    za 11-mei.Kruiningen JO11-1Yerseke JO11-110:00KRUININGEN
    za 11-mei.Kruiningen JO9-1RCS JO9-210:00KRUININGEN
    za 11-mei.Kruiningen JO8-1Kloetinge JO8-310:00KRUININGEN
    za 11-mei.WVV'67 JO15-1JMKruiningen JO15-111:00WOENSDRECHT
    za 11-mei.WHS JO7-1Kruiningen JO7-111:00SINT-ANNALAND
    za 11-mei.Smerdiek JO7-1Kruiningen JO7-111:40SINT-ANNALAND
    za 11-mei.Aardenburg JO12-1Kruiningen JO12-1JM11:45AARDENBURG
    za 11-mei.Zeelandia Middelburg MO20-1Kruiningen MO20-113:00MIDDELBURG
    za 11-mei.Kruiningen 2Yerseke 314:30KRUININGEN
    za 11-mei.Nieuwdorp 1Kruiningen 114:30NIEUWDORP ZLD
    za 11-mei.SSV'65 3Kruiningen 314:30GOES
    za 11-mei.NOAD'67 35+2Kruiningen 35+114:30SINT PHILIPSLAND
    za 11-mei.SC Welberg JO17-1ST Kruiningen/Rillandia JO17-114:30STEENBERGEN NB
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    13 apr.Kruiningen 1De Noormannen 13 - 1
    13 apr.Rillandia 2Kruiningen 32 - 3
    13 apr.Kruiningen JO15-1MOC'17 JO15-41 - 3
    13 apr.Kruiningen MO20-1MOC'17 MO20-15 - 2
    13 apr.Luctor Heinkenszand JO13-1Kruiningen JO13-15 - 2
    13 apr.HKW'21 JO12-1Kruiningen JO12-1JM3 - 7
    13 apr.Halsteren JO11-5Kruiningen JO11-13 - 1
    9 apr.ST Kruiningen/Rillandia JO17-1Tholense Boys JO17-16 - 3
    6 apr.Kruiningen 2Zeelandia Middelburg 40 - 4
    6 apr.Kruiningen 3HKW'21 30 - 3
    6 apr.Goes 1Kruiningen 11 - 1
    6 apr.Vosmeer 35+1Kruiningen 35+13 - 8
    6 apr.Krabbendijke MO20-1 (9-tal)Kruiningen MO20-11 - 2
    6 apr.BSC JO15-3Kruiningen JO15-13 - 1
    6 apr.Kruiningen JO12-1JMFC Dauwendaele JO12-12 - 0
    6 apr.Kruiningen JO13-1SJO HSVC'20 JO13-13 - 3
    6 apr.Kruiningen JO11-1Krabbendijke JO11-10 - 6