Oud Papier ophaalschema seizoen 2018/2019

Beste leden en onze leveranciers van Oud Papier,

KLIK HIER voor het ophaalschema van het OudPapier voor het komende seizoen.

In verband met het dalende ledenaantal konden we niet anders dan dat ieder team er een keertje extra op te zetten om het Oud Papier op te halen.
Nogmaals willen we duidelijk maken dat we de opbrengst van het Oud Papier niet kunnen missen als club. Door de opbrengst kunnen we de contributie laag houden in vergelijking met andere clubs. Je helpt er de club mee maar ook jezelf. Doe het als team en pak je verantwoordelijkheid en kom helpen als je elftal aan de beurt is. Laat je team niet in de steek want helaas komt het vaak voor dat we met 7 man staan om alles op te halen.
Het Oud Papier ophalen is voor alle senior leden en de spelers van JO17 dus een must.

Groeten Arno