MO-13  — Moerse boys- Kruiningen


MO13-2016We verzamelden om kwart voor acht op de Kruse Mat, want we moesten om negen uur tegen de Moerse Boys (girls) in Zundert spelen.

Kayleigh en Ilse uit MO-17 spelen deze keer ook met ons mee.

Toen de wedstrijd begon waren wij gelijk al veel op de helft van de tegenstander en hadden al snel een paar kansen, en toen Ilse de bal aan haar voeten kreeg schoot ze hem zo in de hoek en was het 1-0 voor ons.
Hierna kwamen er nog wel wat kansen, ook een paar voor de Moerse Boys, waardoor onze keepster Merel ook een paar goede reddingen deed, maar geen van de kansen ging in het doel.

Toen hadden we even rust en kregen we wat te drinken.

We gingen weer vol energie de 2de helft in en de Moerse Boys trapten af. We gingen vol in de aanval en kregen gelijk alweer een paar kansen, en op een gegeven moment werd er een voorzet gegeven en schoot Kayleigh de bal zo de goal in, 2-0 voor ons.
Kort daarna kwam Kayleigh weer aan de bal en dribbelde zo tussen de verdedigers door en scoorde.
De eindstand werd daardoor 3-0 voor ons.

Mila Poleij.