Lief en blessureleed op de Kruse Mat 

Vrijdag is onze trainer in het huwelijk getreden met zijn Maartje. Naar we begrepen hebben heeft de eerste selectie het feest goed meegevierd 🎉maar hebben zaterdag de ‘verre’ uitwedstrijd tegen Stavenisse wel 👍 gewonnen. We wensen onze trainer en zijn vrouw heel veel geluk toe. En dat ze komende maanden een voorspoedige zwangerschap hebben en een gezond kindje krijgen.

Robbert Paauwe en Mario Gjoka zijn onlangs geopereerd en lopen op krukken. Beide jongens hebben al heel veel blessureleed achter de rug😞. Terugkeer op de Kruse Mat ⚽️is geen hoogste prioriteit. Het belangrijkste is dat deze jonge gasten in het dagelijks leven zonder vervelend blessureleed verder kunnen functioneren. Dat hopen we en gunnen we ze van harte.

Ook Collin van Damme speler van het derde en vaste supporter Martijn van Oeffelen liepen op krukken op de Kruse Mat.

Mannen allemaal een goed herstel gewenst.