FEESTWEEK bij VV Kruiningen

Nadat we vorig seizoen een feestseizoen hadden i.v.m. onze verjaardag wordt het einde van deze week een feestweek!

Donderdagavond 19 september wordt er door alle seniorenteams getraind en daarna kijken we met z’n allen voetbal in de kantine. Er wordt namelijk om 21.00 uur afgetrapt in het Ibrox stadium tussen Rangers FC en Feyenoord voor dit eerste wedstrijd in de groepsfase van de Europa League. Kan Feyenoord de ploeg van Steven Gerard verslaan?

Vrijdagmiddag 20 september organiseren we voor de basisschoolkinderen een voetbalmiddag. Voor zowel leden als niet-leden is deze voetbalmiddag gratis toegankelijk. Een lekker zonnetje en circa 20 graden, dan komt toch iedereen?!

Tenslotte start zaterdag voor alle teams de competitie! Dat is een mooie reden voor een nieuw feestje en daarom organiseren we na de wedstrijd van Kruiningen 1 tegen Wolfaartsdijk 1 vanaf 17.30 uur ‘de Mosselavond’.

Tot ziens!