Dag oude site en Welkom op de Nieuwe

Dag oude “vvkruiningen.nl”.
Bedankt voor je goede zorgen en je informatie.                                            Oudesite
Maar je werd een beetje oubollig en dus gingen we op zoek naar een jonge blom.
Kwam trouwens ook doordat het aloude Clubblad werd opgeheven. Ze besloten van het papier naar de bitjes en bytejes te gaan. Ze zeggen dat dat veel beter is. Zal wel zo zijn. In navolging van het Clubblad ben jij nu dus ook al weer  ingehaald door het steeds weer nieuwere digitale geweld. Het moet altijd maar weer beter en vooral sneller. En op de tablet en smartphone, en met Twitter.
Maar goed, we hebben het gevonden, de jonge blom, de verbeteringen en het ziet er goed uit.
Vinden we zelf, kunnen we weer een poosje mee vooruit.
Met dank aan het clubje dat er hard aan heeft gewerkt, speciaal www.websitezeeland.nl , verdient een compliment.