Alles inleveren – maandag 16 juni

Maandag 16 juni 2014: van 19:00 tot 21:00 uur in de kantine.paas logo

Inleveravond van alle materialen van VV Kruiningen.

Zowel voor senioren als junioren.

Materiaal als: sleutels, clubjassen, clubtassen, ballen, hesjes, grasdoppen etc. Voor clubtenues geldt: de teamtassen moeten ingeleverd worden en als je een toegewezen tenue van de club (met toebehoren) hebt en er verandert niets komend seizoen, dan mag je deze tas thuishouden.
Ontbreekt er iets of is er iets kapot, laat het even weten zodat er voor vervanging, aanvulling of reparatie gezorgd kan worden tijdens de zomerstop. Heb je vragen of kun je absoluut niet op maandag 16 juni, stuur dan even een berichtje naar Esther via jeugdcommissie@vvkruiningen.nl  Alvast bedankt en iedereen een hele fijne vakantie toegewenst.